Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulatori auto + Anvelope auto

Număr anunț
DA23069242
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0565 BISTRITA - JANDARMERIA (CUI 9100828)
Furnizor / câștigător
NOVADE-LUC SRL (CUI RO19491103)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.315,13 RON
Valoare atribuită
14.315,13 RON
Data publicării
17.05.2019 16:09
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 08:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.315,13 RON

din 14.315,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.