Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Consumabile pentru drujba si motocoasa
- Număr anunț
- DA23064322
- Autoritate contractantă
- MUZEUL ETNOGRAFIC AL TRANSILVANIEI (CUI 4847572)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 548,96 RON
- Valoare atribuită
- 548,96 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 11:35
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 08:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
548,96 RON
din 548,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro