Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii aerofotografie

Număr anunț
DA23066220
Autoritate contractantă
COMUNA GREACA (PRIMARIA COMUNEI GREACA) (CUI 5123667)
Furnizor / câștigător
AERODRONE SRL (CUI 32973827)
Cod CPV
71354200-6 · Servicii de cartografie aeriana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.770,50 RON
Valoare atribuită
30.770,50 RON
Data publicării
17.05.2019 12:47
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 08:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.770,50 RON

din 30.770,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.