Ofertă acceptată Cumpărare directă

Duck Wc

Număr anunț
DA23047762
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "Mihai Eminescu" PETROSANI (CUI 5114456)
Furnizor / câștigător
SERBAN DIVERS S.R.L. (CUI 34733294)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,20 RON
Valoare atribuită
151,20 RON
Data publicării
16.05.2019 09:36
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 08:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,20 RON

din 151,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.