Ofertă acceptată Cumpărare directă

Exudat faringian steril, lemn + bumbac, in tub Ø 12x150 mm, cu eticheta, 100buc/cutie

Număr anunț
DA23066218
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHISOARA (CUI 4323403)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
38911000-4 · Truse pentru prelevare manuala de probe cu betisoare de vata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139,14 RON
Valoare atribuită
139,14 RON
Data publicării
17.05.2019 12:47
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 08:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139,14 RON

din 139,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.