Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CONSUMABILE

Număr anunț
DA23035016
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Municipal Onesti (CUI 4353137)
Furnizor / câștigător
SIF SISTEM SRL (CUI RO16368859)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.049 RON
Valoare atribuită
1.049 RON
Data publicării
15.05.2019 10:06
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.049 RON

din 1.049 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.