Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONVULEX(R) CAPS.GASTROR. 300MG X 100 - ACIDUM VALPROICUM + SARURI
- Număr anunț
- DA23052858
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI RO3572074)
- Cod CPV
- 33661300-4 · Antiepileptice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101,40 RON
- Valoare atribuită
- 101,40 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 12:39
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 08:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
101,40 RON
din 101,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro