Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese de schimb pt.generatortul de oxigen medicinal tip INMtec

Număr anunț
DA23068034
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
MED IND ENGINEERING S.R.L. (CUI 40345238)
Cod CPV
31161800-0 · Piese pentru generatoare de gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.450 RON
Valoare atribuită
10.450 RON
Data publicării
17.05.2019 14:11
Termen limită
23.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.450 RON

din 10.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.