Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lampa LED 28W

Număr anunț
DA23066083
Autoritate contractantă
Comuna Sapoca (CUI 3662487)
Furnizor / câștigător
TERRA BILD SRL (CUI RO33419553)
Cod CPV
34928500-3 · Echipament de iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.250 RON
Valoare atribuită
1.250 RON
Data publicării
17.05.2019 12:40
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.250 RON

din 1.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.