Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carti de biblioteca (

Număr anunț
DA23067361
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGOC NR.1 POPESTI (CUI 4687277)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI RO13784260)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
754,05 RON
Valoare atribuită
754,05 RON
Data publicării
17.05.2019 13:35
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 08:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

754,05 RON

din 754,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.