Ofertă acceptată Cumpărare directă

Traductor spirometru Q2269-110/120

Număr anunț
DA23047955
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
Furnizor / câștigător
NAVO THEO SRL (CUI RO8003258)
Cod CPV
39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.399 RON
Valoare atribuită
2.399 RON
Data publicării
16.05.2019 09:44
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 08:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.399 RON

din 2.399 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.