Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A4 ,500 COLI TOP
- Număr anunț
- DA23061798
- Autoritate contractantă
- Casa Judeteana de Asigurari de Sanatate Buzau (CUI 11317897)
- Furnizor / câștigător
- KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI RO27773873)
- Cod CPV
- 30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.125 RON
- Valoare atribuită
- 1.125 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 10:09
- Termen limită
- 24.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 08:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.125 RON
din 1.125 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro