Ofertă acceptată Cumpărare directă

Benzina Fara Plumb 95

Număr anunț
DA23070575
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "MATEI BASARAB (CUI 27661977)
Furnizor / câștigător
DOLGAS SRL (CUI RO17202926)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245,50 RON
Valoare atribuită
245,50 RON
Data publicării
20.05.2019 08:49
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245,50 RON

din 245,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.