Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INTRETINERE 2000 ORE 428F-HWN00396
- Număr anunț
- DA23069184
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
- Cod CPV
- 71631100-1 · Servicii de inspectie a utilajelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.727,87 RON
- Valoare atribuită
- 5.727,87 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 15:57
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 09:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.727,87 RON
din 5.727,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro