Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lemn de foc despicat (Fag, Paltin, Frasin) transportat la sediul beneficiarului

Număr anunț
DA23066633
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC''FLORIAN PORCIUS" RODNA (CUI 24167937)
Furnizor / câștigător
SALEM-LAZAR IMPEX S.R.L. (CUI RO12673078)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.400 RON
Valoare atribuită
134.400 RON
Data publicării
17.05.2019 13:04
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.400 RON

din 134.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.