Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie consumabile medicale

Număr anunț
DA23077218
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA DOLJ (CUI 7725510)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
Cod CPV
33141200-2 · Catetere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.628 RON
Valoare atribuită
19.673 RON
Data publicării
20.05.2019 12:48
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 15:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.673 RON

din 19.628 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.