Ofertă acceptată
Cumpărare directă
*LATEX-Streptococ Grup B, Component indiv. al trusei Streptococcus M47, cod M47B
- Număr anunț
- DA23075130
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "DR. VALER RUSSU" LUDUS (CUI 4323543)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI RO4134935)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 149,50 RON
- Valoare atribuită
- 149,50 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 11:36
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 13:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
149,50 RON
din 149,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro