Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese utilaje de cale - SRCF Constanta

Număr anunț
DA23073226
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
DAVROM ACTIV LUX S.R.L. (CUI RO38881501)
Cod CPV
34631400-3 · Osii, anvelope si alte piese pentru locomotive sau material feroviar rulant (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.403,37 RON
Valoare atribuită
3.403,37 RON
Data publicării
20.05.2019 10:35
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.403,37 RON

din 3.403,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.