Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LADA FRIGORIFICA ALBATROS LA285A+
- Număr anunț
- DA23071941
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN PRAHOVA (CUI 7485701)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 37414200-5 · Lazi frigorifice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.440,32 RON
- Valoare atribuită
- 5.440,32 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 09:46
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 10:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.440,32 RON
din 5.440,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro