Ofertă acceptată Cumpărare directă

GRUND PITURA GRI DESCHIS G5180-1-4L KOBER

Număr anunț
DA23071913
Autoritate contractantă
Goldterm Mangalia SA (CUI RO30750004)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39,30 RON
Valoare atribuită
39,30 RON
Data publicării
20.05.2019 09:45
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39,30 RON

din 39,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.