Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIATRA ABRAZ 300X32-32 33ACER.160M5V2EC
- Număr anunț
- DA23071600
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 14522000-6 · Diamante industriale; piatra ponce; smirghel si alti abrazivi naturali (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 253,74 RON
- Valoare atribuită
- 253,74 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 09:33
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 13:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
253,74 RON
din 253,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro