Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 21,1% sub estimat
Materiale sanitare
- Număr anunț
- DA23071336
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC CAI FERATE CONSTANTA (CUI 4210790)
- Furnizor / câștigător
- PHM COMSERV SRL (CUI RO21314065)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 858 RON
- Valoare atribuită
- 677 RON 21,1% sub estimat
- Data publicării
- 20.05.2019 09:24
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 09:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
677 RON
din 858 RON estimat
21,1%
Adjudecat la 78,9% din estimat · economie 181 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.