Ofertă acceptată Cumpărare directă

SALOPETA PIEPTAR PANTA

Număr anunț
DA23070969
Autoritate contractantă
Centrul Scolar de Educatie Incluziva "Sf. Andrei" Gura Humorului (CUI 4440926)
Furnizor / câștigător
ALBERTEMMA SRL (CUI RO18480050)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
339,48 RON
Valoare atribuită
339,48 RON
Data publicării
20.05.2019 09:08
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 10:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

339,48 RON

din 339,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.