Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa perfuzie, Truse perfuzie, Perfuzor, Perfuzoare ac plastic Germanmed, cu luer-lock Certif CE

Număr anunț
DA23070653
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Baraolt (CUI 4404320)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
Cod CPV
33141600-6 · Recipiente si pungi de recoltare, drenaj si truse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
460 RON
Valoare atribuită
460 RON
Data publicării
20.05.2019 08:53
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

460 RON

din 460 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.