Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare produse din beton

Număr anunț
DA23066381
Autoritate contractantă
COMUNA GHINDENI (CUI 16404994)
Furnizor / câștigător
GARDA BLOK SRL (CUI RO24604489)
Cod CPV
44114200-4 · Produse din beton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.197 RON
Valoare atribuită
2.197 RON
Data publicării
17.05.2019 12:55
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 10:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.197 RON

din 2.197 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.