Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELECTROZI EKG universali pt. monitorizare ( adulti, copii ) SKINTACT - AUSTRIA *OFERTA SPECIALA*

Număr anunț
DA23060263
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.850 RON
Valoare atribuită
2.850 RON
Data publicării
17.05.2019 09:09
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.850 RON

din 2.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.