Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PROD,CARNE UM 01760
- Număr anunț
- DA23075726
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01760 Sebes (CUI 4563325)
- Furnizor / câștigător
- TRANSEURO SRL (CUI RO1753287)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 895,87 RON
- Valoare atribuită
- 895,87 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 11:58
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 15:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
895,87 RON
din 895,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro