Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie copiator A3 Office 80 g/mp, 500 coli/top
- Număr anunț
- DA23069343
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "ELENA GHIBA BIRTA" ARAD (CUI 3520024)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 30233153-8 · Dispozitiv de citire si/sau inscriptionare CD-uri si DVD-uri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.097,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.097,20 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 16:40
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 14:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.097,20 RON
din 1.097,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro