Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET CENTRU DE ZI NICULITEL
- Număr anunț
- DA23067362
- Autoritate contractantă
- COMUNA NICULITEL (CUI 4508762)
- Furnizor / câștigător
- VALS & CO ANGELO SRL (CUI RO2374850)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 511,16 RON
- Valoare atribuită
- 511,16 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 13:35
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 09:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
511,16 RON
din 511,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro