Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE ALIMENTARE

Număr anunț
DA23064786
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC" HENRI COANDĂ" MUNICIPIUL BUZĂU (CUI 4299488)
Furnizor / câștigător
SLIK IMPEX SRL (CUI RO5882306)
Cod CPV
15831000-2 · Zahar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
402,29 RON
Valoare atribuită
402,29 RON
Data publicării
17.05.2019 11:51
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

402,29 RON

din 402,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.