Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet electrice 2

Număr anunț
DA23078253
Autoritate contractantă
AS3-ADMINISTRARE STRAZI S3 SRL În insolvență-in insolvency – en procedure collective (CUI RO37804080)
Furnizor / câștigător
ELECTRICTELECOM DISTRIBUTION SRL (CUI RO31232396)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.887,78 RON
Valoare atribuită
1.887,78 RON
Data publicării
20.05.2019 13:20
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.887,78 RON

din 1.887,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.