Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SSD Extern 2TB Samsung T5, viteze citire 540 / scriere 540 MB/s, External SSD Samsung T5, 2 TB
- Număr anunț
- DA23075630
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30216000-6 · Cititoare magnetice sau optice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.023,52 RON
- Valoare atribuită
- 3.023,52 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 11:54
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 12:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.023,52 RON
din 3.023,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro