Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consumbile pentru lucrari de intretinere in Parcul Etnogtafic

Număr anunț
DA23074987
Autoritate contractantă
MUZEUL ETNOGRAFIC AL TRANSILVANIEI (CUI 4847572)
Furnizor / câștigător
DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
Cod CPV
16820000-9 · Piese pentru utilaje forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
528,69 RON
Valoare atribuită
528,69 RON
Data publicării
20.05.2019 11:31
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

528,69 RON

din 528,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.