Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet fir taietor motocoase pentru UM 01812 Moara Vlasiei
- Număr anunț
- DA23074215
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.427,50 RON
- Valoare atribuită
- 6.427,50 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 11:05
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.427,50 RON
din 6.427,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro