- Număr anunț
- DA23072939
- Autoritate contractantă
- Algorithm Residential S3 Srl (CUI 37409960)
- Furnizor / câștigător
- ROMMET CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO15881480)
- Cod CPV
- 44167100-9 · Racorduri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.040 RON
- Valoare atribuită
- 1.040 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 10:25
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 10:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.040 RON
din 1.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro