Ofertă acceptată Cumpărare directă

diferente transport balast

Număr anunț
DA23067681
Autoritate contractantă
Comuna Grebanu (CUI 3662690)
Furnizor / câștigător
VULCANI RAL TRANZIT SRL (CUI RO30755761)
Cod CPV
60181000-0 · Inchiriere de camioane cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.625 RON
Valoare atribuită
4.625 RON
Data publicării
17.05.2019 13:52
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 19:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.625 RON

din 4.625 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.