Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet diverse materiale
- Număr anunț
- DA23078462
- Autoritate contractantă
- R 14236177 Unitatea Militara 02132
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.303,10 RON
- Valoare atribuită
- 2.303,10 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 13:27
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 13:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.303,10 RON
din 2.303,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro