Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ata de cusut con 5000m
- Număr anunț
- DA23077425
- Autoritate contractantă
- OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
- Furnizor / câștigător
- ALYCOMIMPEX SRL (CUI 17393001)
- Cod CPV
- 19440000-2 · Fire sau ate sintetice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 226,80 RON
- Valoare atribuită
- 226,80 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 12:54
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 15:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
226,80 RON
din 226,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro