Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie EKG Cardioline Delta 3 Plus,112mm x 100mm x 300C, prod de firma CERACARTA SPA-Italia

Număr anunț
DA23075450
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
Furnizor / câștigător
SANTOMED S.R.L. (CUI RO13642843)
Cod CPV
30197641-1 · Hartie termografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
775 RON
Valoare atribuită
775 RON
Data publicării
20.05.2019 11:48
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

775 RON

din 775 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.