Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE PENTRU INTRETINERE

Număr anunț
DA23073814
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 UNGURENI (CUI 33158881)
Furnizor / câștigător
MET-AXA SRL (CUI RO6200105)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
280,08 RON
Valoare atribuită
280,08 RON
Data publicării
20.05.2019 10:52
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

280,08 RON

din 280,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.