Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET FURNITURI

Număr anunț
DA23071416
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CLOPOTICA ORASUL URLATI (CUI 29150626)
Furnizor / câștigător
BIROTECH SRL (CUI RO13038872)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
276,50 RON
Valoare atribuită
276,50 RON
Data publicării
20.05.2019 09:26
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 09:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

276,50 RON

din 276,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.