Ofertă acceptată
Cumpărare directă
materiale textile si articole conexe 3
- Număr anunț
- DA23071015
- Autoritate contractantă
- Teatrul National "Lucian Blaga" Cluj-Napoca (CUI 4426344)
- Furnizor / câștigător
- NICO CLAUS IMPORT EXPORT SRL (CUI RO2886397)
- Cod CPV
- 19200000-8 · Materiale textile si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 664,37 RON
- Valoare atribuită
- 664,37 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 09:10
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
664,37 RON
din 664,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro