Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE ANUNT SEAP ADV1073958
- Număr anunț
- DA23070197
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII -UNITATEA MILITARA 01376 (CUI 13737234)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI RO10979365)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 791,30 RON
- Valoare atribuită
- 791,30 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 08:24
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
791,30 RON
din 791,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro