Ofertă acceptată Cumpărare directă

Biblioraft plastifiat pp plastefiat 7.5 cm A4 cu margine metalica NOKI si mecanism inclus

Număr anunț
DA23064099
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE PRAHOVA (CUI 11319359)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.061,70 RON
Valoare atribuită
2.061,70 RON
Data publicării
17.05.2019 11:27
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 11:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.061,70 RON

din 2.061,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.