Ofertă refuzată Cumpărare directă

Hartie copiator

Număr anunț
DA23055671
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala Onesti (CUI 22097983)
Furnizor / câștigător
GENERAL CONFORT SRL (CUI RO10439489)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.317 RON
Valoare finală
1.317 RON
Data publicării
16.05.2019 14:16
Data finalizării
20.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.