Ofertă refuzată Cumpărare directă

Hartie copiator A3 alba 80 gr mp 500 coli top

Număr anunț
DA23010526
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372696)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108,40 RON
Valoare finală
108,40 RON
Data publicării
13.05.2019 11:42
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.