Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Containere pentru arhivare 6 bibliorafturi din carton alb cu capac CO3 525x338x306
- Număr anunț
- DA23008530
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372696)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30193700-5 · Cutie de depozitare a dosarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45,90 RON
- Valoare finală
- 45,90 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 10:46
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.