Ofertă acceptată Cumpărare directă

Index neon 5cul/set

Număr anunț
DA23079913
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bacau (CUI 5995020)
Furnizor / câștigător
SILGETY SRL (CUI RO13566711)
Cod CPV
22816300-6 · Post-it (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10,08 RON
Valoare atribuită
10,08 RON
Data publicării
20.05.2019 14:19
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10,08 RON

din 10,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.