Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plutitor cu contact comutator pt.sisteme cu apa neagra, 1C, 8A, 10m, PVC

Număr anunț
DA23078430
Autoritate contractantă
APA SERVICE SA (CUI 22131317)
Furnizor / câștigător
CHORUS RESEARCH ENGINEERING DISTRIBUTION S.R.L. (CUI RO13808750)
Cod CPV
31221100-2 · Relee de putere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
574,95 RON
Valoare atribuită
574,95 RON
Data publicării
20.05.2019 13:26
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

574,95 RON

din 574,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.