Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Articole de cateryng
- Număr anunț
- DA23077613
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET GALATI (CUI RO27459111)
- Furnizor / câștigător
- POMADRA SRL (CUI RO22750380)
- Cod CPV
- 39222200-6 · Tavi pentru alimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 208,20 RON
- Valoare atribuită
- 208,20 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 13:00
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 14:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
208,20 RON
din 208,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro